بازدید اعضای انجمن عکاسی شهرستان خنج از نمایشگاه نقاشی انجمن هنرهای تجسمی

بازدید اعضای انجمن عکاسی شهرستان خنج از نمایشگاه نقاشی انجمن هنرهای تجسمی

اعضای انجمن عکاسی شهرستان خنج از نمایشگاه نقاشی تحت عنوان تیته (قدیم) انجمن هنرهای تجسمی در روز پنجشنبه مورخ ۶ آذرماه ۹۳  ساعت ١٨ بازدید  به عمل آوردند. این نمایشگاه به مناسبت هفته ی بسیج با شرکت ١۴ هنرمند در قالب ٣١ اثر در گالری نورایی خنج در حال برگزاری است. اعضای انجمن ضمن بازدید نظرات خود را در مورد چگونگی آثار ارائه نمودند. در این بازدید خانم فریناز دانیالی دبیر انجمن نقاشی با اعضای انجمن در مورد چگونگی برپایی نمایشگاه، سبک و اثار ارائه  شده به گفتگو پرداختند. سبک های ارائه شده در این نمابشگاه عبارتند از :رئالیسم و تعدادی کولاژ ، اکسپرسیونیسم ،مدرن که هنرمندان ظرف مدت ۲ ماه این اثار را خلق و در این نمایشگاه به دید عموم گذاشتند.
هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه: فریناز دانیالی، سحر حمیدی، مهسا باقری، کیمیا زمانی، آیدا زمانی، یاسمین دانیالی، نازیلا درویشی، فایزه خادمی، آناهیتا ملااحمدی، مها ضیائی، افشین فخرائی، سید هابیل مظفری نیاپور و اسماعیل شادی میباشند. گفتنی است این نمایشگاه از روز چهارشنبه الی دوشنبه ۵ تا ۱۰ آذز ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ در فرهنگ سرای نورائی دایر می باشد.  انجمن عکاسی شهرستان خنج تلاش این هنرمندان شهر  را در ارائه این فضای هنری ارج نهاده و موفقیت روز افرون این عزیزان را خواستار است.

IMG_5892

۴+

۴ نظر

 1. Ayoob aboonajmi

  با سلام . با توجه به اینکه وقت دوستان هنرمند کم و محدود بود اما نقاشی های ارایه داده شده بسیار زیبا بود . نحوه ارایه هم خوب بود . با تشکر از زحمت های هنرمندان عزیز

  ۰
 2. درود خسته نباشید به همه هنرمندان خنج.انشالله به این قدم های مثبت ادامه بدن و ما هم قدر دان زحمتهاشون باشیم.
  به امید آینده ای روشن برای هنر و هنرمندان خنج…

  ۰
 3. به امید موفقیت روزافزون تمام هنرمندان خنج

  ۰
 4. فایزه ضیایی

  نمایشگاه بسیار عالی بود .به امید موفقیت تمام هنرمندان شهر

  ۲+

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *